Aukce obrazů Ivan Svatoš olej na plátně pod sklem

100,-

Autor Ivan Svatoš. Malíř a grafik,. Rodák z Prahy zůstal svému rodnému městu věrný. Maluje především veduty své milované staré Prahy. Je absolventem Výtvarné školy Václava Holara. Svatošovy obrazy jsou součástí světových soukromých sbírek, zejména v Německu, Japonsku, USA či Kanadě. Jeho oblíbenou technikou je malba olejem na plátně. Rozměr rámu je 35x40 cm, obraz pod sklem. Je možná před příhozem osobní prohlídka v Galerii Markvartice.

Seznam přihazujících

Pozice Uživatel Cena Příhoz Datum a čas příhozu
Konečná cena 130,- 13.4.2019, 15:29:22
1 Jitka W. 130,- +10,- 06.04.2019 16:36:59
2 Tadeáš A. 120,- +10,- 02.04.2019 15:24:19
3 Natalja P. 110,- +10,- 02.04.2019 06:01:00
4 Jitka W. 100,- +100,- 18.03.2019 07:45:39
Vyvolávací cena 100,- 14.3.2019, 15:29:22

Aukce skončila:
13.4.2019 15:29:22

1104

Nezadáno

Vyvolávací cena:
100,-

Osobně nebo pošlu poštou dohoda

Zdarma

Uživatel 236   Galerie obrazů Galerie Markvartice

galeriemarkvartice@email.cz

Nevyplněno