Láďa Ehrlich olej na kartonu 34x28 cm

400,-

Velikost rámu 34x28 cm. Žádné poškození viz foto

Seznam přihazujících

Pozice Uživatel Cena Příhoz Datum a čas příhozu
Konečná cena 450,- 24.4.2019, 13:28:32
1 Sběratel M. 450,- +50,- 23.04.2019 13:41:09
2 Natalja P. 400,- +400,- 02.04.2019 08:36:04
Vyvolávací cena 400,- 25.3.2019, 13:28:32

Aukce skončila:
24.4.2019 13:28:32

1123

Markvartice

Vyvolávací cena:
400,-

dohoda

200

Uživatel 2   Neveřejný údaj

775 862 485

Markvartice