Aukce obrazu Josef Bíno Horská krajina

500,-

Autor Josef Bíno Malíř, grafik, krajinář. Narodil se 26. Srpna 1881 v Kouřimi a zemřel roku 1947. Studoval u prof. Mako na ukrajinské akademii a také u prof. Kalvody. Vytvořil asi 200 grafických listů Prahy a krajin. Studoval v Jugoslávii a Itálii. Po studiích, maloval spolu s malířem Nemastilem v Posázaví. Olej na lepence rozměr rámu 40x55 cm, malba nepoškozena. Osobní prohlídka je možná po dohodě v Galerii Markvartice č.332

Seznam přihazujících

Pozice Uživatel Cena Příhoz Datum a čas příhozu
Konečná cena 500,- 2.5.2019, 11:30:19
Aukce skončila bez příhozů.
Vyvolávací cena 500,- 2.4.2019, 11:30:19

Aukce skončila:
2.5.2019 11:30:19

1141

Nezadáno

Vyvolávací cena:
500,-

Osobně nebo poštou dle tarifu

200

Uživatel 236   Galerie obrazů Galerie Markvartice

galeriemarkvartice@email.cz

Nevyplněno