Autor Josef Bíno
Malíř, grafik, krajinář.
Narodil se 26. Srpna 1881 v Kouřimi a zemřel roku 1947.
Studoval u prof. Mako na ukrajinské akademii a také u prof. Kalvody. Vytvořil asi 200 grafických listů Prahy a krajin. Studoval v Jugoslávii a Itálii. Po studiích, maloval spolu s malířem Nemastilem v Posázaví.
Olej na lepence rozměr rámu 40x55 cm, malba nepoškozena. Osobní prohlídka je možná po dohodě v Galerii Markvartice č.332