Porcelánová soška srneček Royal Dux

Pěkný kousek značeno nepoškozeno viz fotografie

Seznam přihazujících

Pozice Uživatel Cena Příhoz Datum a čas příhozu
Konečná cena 10,- 9.5.2019, 19:25:00
Aukce skončila bez příhozů.
Vyvolávací cena 10,- 9.4.2019, 19:25:00

Aukce skončila:
9.5.2019 19:25:00

1151

Markvartice

Vyvolávací cena:

poštou nebo osobně

150

Uživatel 2   Neveřejný údaj

775 862 485

Markvartice