Autorská práce AJETOGLASS Petr Novotný signováno

100,-

Rarita, žádné poškození ani oťuky.

Seznam přihazujících

Pozice Uživatel Cena Příhoz Datum a čas příhozu
Konečná cena 320,- 24.5.2019, 10:58:06
1 Eva T. 320,- +10,- 17.05.2019 11:47:08
2 Ivan S. 310,- +10,- 07.05.2019 13:30:50
3 Martina H. 300,- +200,- 29.04.2019 12:18:23
4 Martina H. 100,- +100,- 29.04.2019 12:17:43
Vyvolávací cena 100,- 24.4.2019, 10:58:06

Aukce skončila:
24.5.2019 10:58:06

1161

Markvartice

Vyvolávací cena:
100,-

Poštou nebo osobně

180

Uživatel 2   Neveřejný údaj

775 862 485

Markvartice