Aukce obrazu olej na lepence autor Pavel Novák KOSATCE

200,-

Obraz o rozměrech 37x54 cm, bez poškození viz fotografie

Seznam přihazujících

Pozice Uživatel Cena Příhoz Datum a čas příhozu
Konečná cena 230,- 27.7.2019, 10:23:47
1 Petr H. 230,- +10,- 19.07.2019 14:14:18
2 Vladimíra K. 220,- +10,- 18.07.2019 20:40:43
3 Gabriela F. 210,- +10,- 15.07.2019 13:55:11
4 Jitka W. 200,- +200,- 09.07.2019 06:28:08
Vyvolávací cena 200,- 27.6.2019, 10:23:47

Aukce skončila:
27.7.2019 10:23:47

1218

Nezadáno

Vyvolávací cena:
200,-

osobně nebo pošlu poštou

170

Uživatel 236   Galerie obrazů Galerie Markvartice

galeriemarkvartice@email.cz

Nevyplněno