Aukce obrazu HORSKÁ KRAJINA olej na lepence signováno

300,-

Autor neurčen rozměry obrazu 110x70 cm, žádné poškození viz fotografie

Seznam přihazujících

Pozice Uživatel Cena Příhoz Datum a čas příhozu
Konečná cena 300,- 27.7.2019, 10:35:44
Aukce skončila bez příhozů.
Vyvolávací cena 300,- 27.6.2019, 10:35:44

Aukce skončila:
27.7.2019 10:35:44

1219

Nezadáno

Vyvolávací cena:
300,-

osobně nebo pošlu poštou

230

Uživatel 236   Galerie obrazů Galerie Markvartice

galeriemarkvartice@email.cz

Nevyplněno