Aukce obrazu olej na lepence sig. Kment 91

200,-

Děčínský most, obraz má rozměry 56x65 cm. Rám poškozen viz fotografie. Narodil se v obci Chrást u Mladé Boleslavi, kde i navštěvoval školu. Později se učil malířem písma. Byl dva a půl roku totálně nasazen. Po skončení světové války nastoupil v Praze na studium Státní grafické školy. Vystudoval také Výtvarnou školu propagační grafiky na Vinohradech. Od roku 1947 žil v Děčíně, kde byl odborným učitelem na učňovské škole - vyučoval studenty v oborech sazeč, tiskař, grafik, fotograf, aranžér. V roce 1964 přišla nabídka na výuku na Lidové škole umění. 20 let zde učil i s manželkou, která měla sochařsko-kamenickou školu v Hořicích. Nastoupil do funkce zástupce ředitele školy, vučovaly se zde čtyři obory - muzika, tanec, výtvarný obor, dramatické umění.

Seznam přihazujících

Pozice Uživatel Cena Příhoz Datum a čas příhozu
Konečná cena 250,- 15.8.2019, 12:12:43
1 Richard C. 250,- +50,- 23.07.2019 10:49:47
2 Richard C. 200,- +200,- 23.07.2019 10:48:41
Vyvolávací cena 200,- 16.7.2019, 12:12:43

Aukce skončila:
15.8.2019 12:12:43

1228

Nezadáno

Vyvolávací cena:
200,-

Poštou nebo osobně v Galerii Markvartice

200

Uživatel 236   Galerie obrazů Galerie Markvartice

galeriemarkvartice@email.cz

Nevyplněno