Obraz olej na lepence ,,Hra,, signováno HK 20

200,-

Rozměr rámu 43x54 cm. Autorem je amatérský výtvarník Karel Hunčovský, Déčínský rodák žijící nyní na Českolipsku. Oblíbené techniky jsou pastel a olej, náměty portréty a akty.

Seznam přihazujících

Pozice Uživatel Cena Příhoz Datum a čas příhozu
Konečná cena 200,- 16.1.2020, 22:38:09
Aukce skončila bez příhozů.
Vyvolávací cena 200,- 9.1.2020, 22:38:09

Aukce skončila:
16.1.2020 22:38:09

1369

Nezadáno

Vyvolávací cena:
200,-

Osobní odběr v galerii Markvartice nebo lze zaslat

200

Uživatel 236   Galerie obrazů Galerie Markvartice

galeriemarkvartice@email.cz

Nevyplněno