Olej na plátně akademický malíř E. Menčl Pravčická brána

1 200,-

Rozměr rámu 85x65 cm, rám poškozen viz. foto, obraz je v pořádku.

Seznam přihazujících

Pozice Uživatel Cena Příhoz Datum a čas příhozu
Konečná cena 1200,- 15.11.2020, 17:17:57
Aukce skončila bez příhozů.
Vyvolávací cena 1 200,- 16.10.2020, 17:17:57

Aukce skončila:
15.11.2020 17:17:57

1462

Markvartice

Vyvolávací cena:
1 200,-

Osobní odběr nebo lze zaslat poštou, zásilkovna

200

Uživatel 2   Neveřejný údaj

775 862 485

Markvartice