Přihlásit
Registrace
Menu
Inzerce
Garážový prodej
Aukce
VLožit
Nový inzerát
Novou aukci
Nový gar. prodej
Aukce
systém anglické dražby je jednoduchý, vložíte nabídku předmětu,
přiložíte fotografie a popis, nastavíte si minimální požadovanou cenu,
kupující pak mohou přihazovat následujících 7 dní
Hledat
Zobrazit menu
150,-
Těžítko broušené
100,-
Ručně malovaná váza - krakelované sklo
150,-
Broušená karafa Moser - medový křišťál
100,-
Broušená zlacená karafa
50,-
Secesní čajová konvice
50,-
Secesní mléčenka
Předsletové slavnosti v Praze 1947
1,-
Odznak 1. máj 1953
5. sjezd českého mysliveckého svazu
Plaketa 90 let českého horolezectví
1,-
Nová nabíječka akumulátorů 6 a 12 V aukce od 1,- Kč
Odznak všesokolský slet 1948
««
«
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
»
»»
Tip:
Pokud ještě nemáte svůj účet
můžete si ho zde vytvořit.
Email
Heslo
Přihlásit se
Zapomenuté heslo
Info:
Potvrzení přijde na registrovaný email, otevřete si prosím Vaši poštu.
Email
Resetovat heslo
Přihlásit se
Info:
Aktivační odkaz přijde na Vámi zadaný email, zkontrolujte si prosím poštu.
Oslovení
Pan
Paní
Jméno
Přijmení
Telefon
Email
Heslo
Souhlasím s
obchodními podmínkami
a beru na vědomí
zpracování osobních údajů
Registrovat
Zavřít