Přihlásit
Registrace
Menu
Inzerce
Garážový prodej
Aukce
VLožit
Nový inzerát
Novou aukci
Nový gar. prodej
Aukce
systém anglické dražby je jednoduchý, vložíte nabídku předmětu,
přiložíte fotografie a popis, nastavíte si minimální požadovanou cenu,
kupující pak mohou přihazovat následujících 7 dní
Hledat
Zobrazit menu
Porcelánová soška figurka malý harlekýn
Porcelánová soška srneček Royal Dux
Vázička hutní sklo
500,-
Dražba obrazu Oldřich Slavík olej na desce
500,-
Aukce obrazu Jaroslav Kříž Akt sign. 76
100,-
Dražba obrazů Ivan Svatoš olej na plátně sign. 1996
200,-
Aukce obraz gobelín ručně tkaný
500,-
Aukce obrazu Josef Bíno Horská krajina
500,-
Aukce obrazů Cyril Chramosta Vánoční neděle
50,-
Prvorepubliková váza
300,-
Ditmar Urbach - popelník s medvědicí Norou
200,-
Royal Dux - Dívka se zrcátkem
««
«
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
»
Tip:
Pokud ještě nemáte svůj účet
můžete si ho zde vytvořit.
Email
Heslo
Přihlásit se
Zapomenuté heslo
Info:
Potvrzení přijde na registrovaný email, otevřete si prosím Vaši poštu.
Email
Resetovat heslo
Přihlásit se
Info:
Aktivační odkaz přijde na Vámi zadaný email, zkontrolujte si prosím poštu.
Oslovení
Pan
Paní
Jméno
Přijmení
Telefon
Email
Heslo
Souhlasím s
obchodními podmínkami
a beru na vědomí
zpracování osobních údajů
Registrovat
Zavřít